AKTU.cz

Zpravodajská agentura AKTU.cz přináší zcela unikátní projekt pro média v České republice.24 hodin denně, 7 dní v týdnů, 365 dní v roce je tým reportérů AKTU.cz připraven produkovat originální video zpravodajství, foto reportáže a audio záznamy pro svoje klienty ze všech důležitých událostí v České republice.

Záběr našich témat je maximální – krimi, společenské události, zákulisí sportovních utkání, bezpečnostní akce, přírodní katastrofy nebo i zcela odpočinková témata, to vše je v nabídce AKTU.cz.

Poskytujeme možnost neomezeně čerpat z naší produkce a vytvářet si tak svůj vlastní originální produkt. Reportáže navíc zpracováváme v tzv. hrubém střihu, takže si náš klient může vytvořit svoji původní reportáž „poskládáním“ těchto materiálů. Editoři AKTU.cz  klienty informují prostřednictvím SMS, Viber nebo např WhatsApp o nejnovější položce v nabídce agentury.

Každý měsíc jsme schopni našim klientům poskytnout desítky materiálů pro jejich média a tak jim rozšířit portfolio produkce a umožnit zvýšení inzertních příjmů.Máte zájem o náš produkt? Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Redakce aktu.cz